Dijital Patika Demoday ve Proje Pazarı Etkinliği Gerçekleştirildi

  • Anasayfa
  • Haberler
  • Dijital Patika Demoday ve Proje Pazarı Etkinliği Gerçekleştirildi

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ve Türk-Alman Üniversitesi TGB Yönetim A.Ş. yürütücülüğündeki İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) tarafından desteklenen “Ticarileştirme Odaklı Sürdürülebilir İşbirliği Platformu: İstanbul İnovasyon ve Teknoloji Lisanslama Merkezi” Projesi kapsamında “Demoday ve Proje Pazarı” etkinliği gerçekleştirildi.

Eğitim ve mentorluk desteği alan girişimcilerin ve proje sahiplerinin ürünleriyle yatırımcıları buluşturmayı amaçlayan etkinlik kapsamında girişimciler, yatırımcılara iş fikirlerini sunarak destek bulmaya çalıştı.

Türk-Alman Üniversitesi Beykoz Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen programda, Üniversitemiz Su Ürünleri Fakültesi Öğr. Üyesi Doç. Dr. Emre Çağlak da girişimci olarak sunum yaptı.

Etkinlik, proje paydaşı olan 19 kuruluş ve ilgili sektörlerde faaliyet gösteren üyeler, melek yatırımcılar, risk sermayesi şirketleri, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ve Türk-Alman Üniversitesi TGB Yönetim A.Ş.’ de faaliyet gösteren şirket yetkililerinin katılımı ile gerçekleşti.

RTEÜ BASIN

Yorum Gönder